Фільтри
  • Види
    0
    0
  • Виробники
    0
Сортувати:
Показати
Код товару:10170000
Ціна в клік
Код товару:10170003
Код товару:10170002
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Кабінет керівника серії Classic відрізняється від інших кабінетів своєю дорогою оббивкою масива дерева і шкірою. Кожен з елементів кабінету керівника має різьблені фільонки, що підкреслює високий статус власника меблів для керівника найвищого рангу.

Кабінет керівника серії "Classic" - це кабінетні меблі для керівників високого рангу. Характерні риси кабінету - масивність стільниці директорського столу з вставками з натуральної шкіри, складальна стільниця в яку вбудовані висувні ящики, а також безліч різьблених елементів застосованих в обробці кабінету.
Вартість столу виправдана якістю натуральних матеріалів, з яких виконаний кабінет. Перш за все, це масив дерева, шкіра, натуральний шпон і МДФ. Щоб створити рівну поверхню столу керівника, після тонування шпону в темний колір поверхню покривають п'ятьма шарами лаку. Ящики письмового столу YDK 3050 облицьовані шпоном не тільки з фасаду але і зсередини і оснащені телескопічними напрямними.

Особливість кабінету керівника Classic в тому, що всі його елементи мають обробку з натурального шпону навіть з внутрішньої сторони.
Для зручності вибору шафи кабінету керівника мають кілька різновидів:
- шафа з гардеробом і з двома секціями для книг;
- шафа-бібліотека з двох секцій зі склом;
- одинарний шафа зі склом.

Кабінет серії "Classic" має невеликий приставний стіл-брифінг розрахований на 2-х чоловік, крім цього є можливість укомплектувати кабінет керівника столом переговорів розміром: на 2,4 метра або 3,3 метра.

Матеріал: МДФ, шкіра, шпон, масив дерева
Покриття : натуральний шпон
Товщина стільниці: 185 мм
Топ стільниці: 50 мм
Каркас фільончастий: 50 мм

Колір шкіри:


113 (чорна шкіра)

Колір шпону:


Y-52 (шпон горiх)