Сортувати:
Показати

Кабінет персоналу (комплект) Джет 17

160860грн.
##DESC## У цьому комплекті меблів в кабінет персоналу з серії Джет є все для зручної та комфортної роботи. Складається з декількох модулів, таких як письмові столи з перегородками, тумби помічники і стаціонарні тумби з надставками, стінка з шаф. Набір включає дві робочі зони для співробітникі..

Кабінет персоналу (комплект) Озон 10

193261грн.
##DESC## Це відмінно скомпонований готовий варіант меблів для офісу в стилі Open Space із серії Озон. Розділений на вісім кутових робочих місць за допомогою сатинових перегородок в металевій рамці і ніш над тумбами для паперів і папок. У кожного співробітника в розпорядженні тумба з чотирма ви..
-20%
Кабінет персоналу (комплект) Сенс 13 Кабінет персоналу (комплект) Сенс 13

Кабінет персоналу (комплект) Сенс 13

52768грн.

42214грн.

##DESC## Цей комплект столів з перегородками Сенсна п'ять робочих місць, складається з прямих письмових столів і вбудованих тумб. Кожна тумба має одну відкриту полицю і два висувних ящика. У комплект включена стінка, що складається з шаф і стелажів з полицями для зберігання одягу та офісного пр..

Кабінет персоналу (комплект) Техно-Плюс 13

85086грн.
##DESC## Цей комплект офісних столів з перегородками для чотирьох співробітників в стилі Open Space. Являє собою чотири кутових робочих місця, що складаються з стаціонарних тумб з топами і письмових столів на Т-образних опорах в стилі hi-tech. Кожна тумба має три висувних ящика, верхній з яких з з..

Кабинет директора (комплект) Глосс 1

89977грн.
##DESC## Цей комплект меблів Глос 1 дозволить обладнати ультрасучасний кабінет директора. Широкий письмовий стіл доповнений тумбою-помічником і утворює зручну кутову конструкцію. На основний стільниці поміститься все необхідне для комфортної роботи. З правого боку зручно розташується принтер...

Столи з перегородками (комплект) Атрибут 11

39276грн.
##DESC## Цей комплект кутових столів з серії Атрибут на чотири робочих місця. Столи організовані у формі "ромашки", це дозволить максимально раціонально використовувати офісний простір. Для кожного співробітника встановлені стаціонарні тумби з трьома ящиками і однією відкритою полицею. За рахун..

Столи з перегородками (комплект) Джет Вуд 11

28182грн.
##DESC## Джет Вуд 11 - сучасний комплект офісних меблів. За допомогою цього комплекту можна облаштувати невеликий за площею і нечисленний офіс. Набір являє собою чотири повноцінних робочих місця. Складається з двох здвоєних столів, двох перегородок і чотирьох підвісних ящиків. Виглядає гармоній..

Столи з перегородками (комплект) Прайм 4

53864грн.
##DESC## Цей креативний комплект офісних столів в стилі Open Space з дизайнерської серії Прайм розрахований на чотири робочих місця, розташованих один навпроти одного. Складається з письмових столів з вбудованими тумбами по три висувних ящика, верхній з яких укомплектований замком. Крім того..

Кабінет директора (комплект) Атрибут 30

38878грн.
##DESC## У складі набору меблів в кабінет керівника Атрибут зручний стіл керівника з широкою вигнутою стільницею, тумба помічник та приставний елемент на хромованій опорі для прийому відвідувачів. Для офісу керівника організована стінка з шаф. Тут шафа-гардероб для зберігання верхнього одягу, ша..

Кабінет директора (комплект) Атрибут 31

35172грн.
##DESC## У набір цього комплекту меблів у кабінет директора Атрибут входить стіл директора з масивною вигнутою з одного боку стільницею, мобільна тумба-помічник і брифінг-приставка для нарад. Додатково організована стінка з шаф. В її складі шафа для одягу і шафи з фасадами ДСП і скла. Для збе..

Кабінет директора (комплект) Атрибут 32

43403грн.
##DESC## Це затребуваний на ринку меблів набір в кабінет керівника Атрибут на два робочих місця, який складається з двох письмових столів з мобільними тумбами-помічниками і стінки з шаф. Столи зі стильними вигнутими стільницями ідеально впишуться в інтер'єр начальника. Тумби з трьома ящиками на ..

Кабінет директора (комплект) Атрибут 6

21021грн.
##DESC## Цей комплект меблів в кабінет керівника Атрибут включає стіл і стінку. Письмовий стіл з приставним елементом для організації нарад або прийому відвідувачів. Під столом мобільна тумба на роликах з 3 висувними ящиками. Стінка складається з трьох шаф, з шафи-гардероба, шафи з полицями ..

Кабінет директора (комплект) Атрибут 7

19486грн.
##DESC## Цей комплект офісного кабінету керівника з серії Атрибут складається з офісного столу і стінки. Письмовий стіл доповнений приставним елементом на хромованій опорі і стаціонарною тумбою з топом. Тумба з трьома висувними ящиками і відкритою полицею. Стінка з двох шаф. Перша шафа-гардеро..

Кабінет персоналу (комплект) Атрибут 26

56455грн.
##DESC## Цей комплект офісних меблів з серії Атрибут був підібраний таким чином, щоб створити ергономічний офіс з урахуванням всіх вимог для продуктивної роботи персоналу. Своєрідний "острів" з письмових столів створює чотири робочих місця, які діляться перегородками з ДСП. Функціональні тумби..

Кабінет персоналу (комплект) Атрибут 27

34265грн.
##DESC## Цей набір меблів в кабінет персоналу з серії Атрибут складається з комплекту кутових столів з тумбами для двох працівників і комплекту низьких шаф для паперів. Столи обладнані тумбами на три ящика, нижній з яких декілька об'ємніший інших. Завдяки напівкруглим приставним столам зліва і..
Показано з 1 по 15 із 343 (23 сторінок)