Що відбувається після того, як ви до нас звернулися:

1. Менеджер задасть питання, щоб зрозуміти які меблі ми можемо запропонувати. Ваше завдання докладніше описати свої побажання - стиль, колірна гамма майбутніх меблів, кількість робочих місць, призначення тих приміщень, в які будуть проектуватися меблі, специфіка роботи співробітників - щоб ми могли врахувати всі деталі.

2. Якщо у вас є план приміщення, наш дизайнер підготує його 3D-візуалізацію і розмістить робочі місця у відповідності з усіма правилами ергономіки

3. Ми підтримуємо зустріч з виїздом на об'єкт для виміру приміщення і отримання ТЗ безпосередньо в місці майбутнього «поселення» нових меблів.

4. Разом з розстановкою ви отримуєте 2-3 цінових пропозиції в різних серіях, що відрізняються матеріалами, вартістю та строками виконання. Всі деталі і відмінності прописуються для зручності і простоти порівняння.

5. Після узгодження проекту, ми приступаємо до оформлення замовлення:
- Підписуємо договір із зазначенням суми і умов оплати, термінів, гарантійних зобов'язань. Підписуємо Специфікацію з прописаними матеріалами. Підписуємо план розміщення меблів.
- Виставляємо рахунок для оплати - з ПДВ або ФОП без ПДВ

6. Після надходження передоплати (передоплата обговорюється при підписанні договору і становить не менше 60% для запуску у виробництво і не менше 90% для здійснення відвантаження) ваше замовлення йде в роботу.

7. За 2-3 дні до передбачуваної дати відвантаження менеджер направляє лист-повідомлення для перерахування доплати відповідно до умов договору.

8. Час поставки узгоджується з вашим представником на об'єкті. До цього моменту для нових меблів необхідно підготувати з вашого боку місце під установку. Наша компанія надає послугу демонтажу старих меблів, що обов'язково узгоджується з менеджером на етапі оформлення замовлення, щоб ми могли все вчасно організувати.

9. Доставка і установка відбувається одним днем, якщо інші умови не обговорюються раніше.

10. Після установки підписуємо документи про передачу меблів в ваше розпорядження. З цього моменту вступають в силу гарантійні зобов'язання

11. Тиснемо один одному руку і через короткий час знову зустрічаємося для наступного замовлення.